Bez kategorii

Orawski Festiwal Artystyczny 2017

Dobiegła końca 3. edycja Orawskiego Festiwalu Artystycznego. Przez trzy kolejne dni, od 21 do 23 kwietnia w Jabłonce i Lipnicy Wielkiej wiele się działo.

Wydarzenie rozpoczęły warsztaty dla dzieci ze szkół podstawowych Lipnicy Wielkiej. 22 kwietnia odbyły się natomiast przesłuchania uczestników festiwalu. Zwycięzcą konkursu został krakowski zespól „Into day”. Podczas wieczornej gali publiczność miała okazję docenić umiejętności zarówno tegorocznych laureatów, jak również zdobywców pierwszego miejsca w poprzedniej edycji festiwalu: krakowskiego zespołu „Ostatni w Raju” oraz Piotra Materny.  

W programie wieczornego spotkania nie zabrakło występu zespołów folklorystycznych: „Orawiaków” z Lipnicy Wielkiej oraz Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca „Lachy” z Nowego Sącza. Ogłoszono również wyniki konkursu plastycznego pt. „Moja wizja Orawy za 10 lat” i wręczono nagrody zwycięzcom.

Orawski Festiwal Artystyczny zwieńczyła niedzielna msza święta w kościele pw. św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej z udziałem uczestników festiwalu.

Potrzebujesz adresu rejestracyjnego i przestrzeni biurowej by móc realizować swoje zadania i rozwijać działalność? Skontaktuj się z naszym wirtualnym biurem, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *