Bez kategorii

Podhale zasypane śniegiem

Minionej nocy Podhale zrobiło się białe. Jeszcze po południu Nowy Targ wyglądał wiosennie, jednak wieczorem od Kuźnic po Rabkę-Zdrój padał dość intensywny śnieg, a temperatura spadła na całym obszarze poniżej 0 stopni. Dzisiejszy dzień także przyniesie opady śniegu oraz śniegu z deszczem, a temperatura nie przekroczy trzech kresek powyżej zera. 

Sytuacja ta ucieszy z pewnością narciarzy. Warunki do jazdy na Kasprowym Wierchy będą wyśmienicie, ponieważ pokrywa śnieżna na Hali Gąsienicowej wynosi od 50 do 170 centymetrów. Weekend majowy dla miłośników białego szaleństwa po tak obfitych opadach będzie z pewnością udany. Gorzej warunki pogodowe wyglądają z punktu widzenia kierowców oraz turystów, którzy chcą iść w góry. Warunki drogowe jak i te w Tatrach są trudne. 

Według prognoz norweskiego serwisu www.yr.no ocieplenie ma przyjść w weekend, jednak w nocy spodziewane są przymrozki, a lokalnie może pokropić deszcz oraz deszcz ze śniegiem. Poniedziałek ma być słoneczny, ale już od wtorku kolejne załamanie pogody które przyniesie ocieplenie oraz opady deszczu. 

Potrzebujesz adresu rejestracyjnego i przestrzeni biurowej by móc realizować swoje zadania i rozwijać działalność? Skontaktuj się z naszym wirtualnym biurem, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *