Na sygnale

Nocny pożar w Czarnej Górze

W nocy z 19 na 20 kwietnia w Czarnej Górze (gmina Bukowina Tatrzańska) wybuchł pożar budynku mieszkalno – gospodarczego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a akcja ratowniczo – gaśnicza w której brały udział okoliczne jednostki OSP oraz JRG w Zakopanem trwała ponad trzy godziny. 

Przed godziną 24 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zakopanem poinformowało jednostki o pożarze budynku mieszkalno – gospodarczego w miejscowości Czarna Góra. Na miejscu strażacy w aparatach ochrony dróg oddechowych weszli do budynki i prowadzili akcję gaśniczą a także wynosili z budynku mienie, które objął pożar. 

– Dnia 19.04.2017 o godz. 23:50 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Zakopanem poinformowało naszą jednostkę o pożarze budynku mieszkalno-gospodarczego w miejscowości Czarna Góra. Do zdarzenia udaliśmy się zastępami GCBA Tatra oraz SD Mercedes. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ratownicy zbudowali linię zasilającą z samochodu GCBA, w aparatach ochrony dróg oddechowych weszli do budynku w celu gaszenia oraz prowadzili ewakuację mienia ze strefy objętej pożarem. Zastęp GLBA z OSP Jurgów zbudował punkt czerpania wody aby zaopatrywać wozy bojowe w wodę. W pożarze nikt nie został poszkodowany. Do koszar wracamy po ok 3 godzinach – opisują strażacy z OSP w Białce Tatrzańskiej. 

Potrzebujesz adresu rejestracyjnego i przestrzeni biurowej by móc realizować swoje zadania i rozwijać działalność? Skontaktuj się z naszym wirtualnym biurem, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *