Bez kategorii

I Niedzicki Koncert Charytatywny

Pomoc dla Iwony Nowak, była ideą I Niedzickiego Koncertu Charytatywnego, który odbył się w miniony piatek w Niedzicy.

Podczas imprezy przepełnionej występami i licytacjami bawiło się kilkaset osób, a przyświecał im jeden cel – pomoc chorej na postępowy zanik mięśni Iwonie Nowak.

Jak mówi organizator, Marcin Pająk – redaktor portali www.niedzica.e-spisz.pl i www.polski-spisz.com, w pewnym momencie naliczono 407 osób.

Wśród licytowanych przedmoitów znalazły sie m.in. obraz podarowany przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, rękodzieła, obrazy wykonane przez regionalnych twórców ludowych oraz słynny „Maluch” Fiat 126P.

– Podczas imprezy uzbieraliśmy 10 121,50 zł i 11 euro. Czekamy także na przelew za wylicatowanego „Malucha” w kwocie 3500 zł. – mówi Marcin Pająk.

– Z całego serca dziękuję wszystkim przybyłym gościom, darczyńcom, zespołom i kabaretowi „Śleboda” za ogromną chęć i serce, a także sponsorom – jackowi Bogaczykowi z Toyota Kobos z Nowego Sącza, Adamowi Dunajczanowi – firma Adaś transport sanitarny i przewóz chorych z Niedzicy oraz firmie Ankar Garnitury z Łapsz Niżnych. Dziękuję także Stanisławowi Barnasiowi – radnemu województwa małopolskiego – mówi Marcin Pająk.

Potrzebujesz adresu rejestracyjnego i przestrzeni biurowej by móc realizować swoje zadania i rozwijać działalność? Skontaktuj się z naszym wirtualnym biurem, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *