Sport

Nabór do sekcji lekkoatletycznej w Rabce-Zdroju

W uzdrowisku coraz prężniej promowana jest „królowa sportu” – lekkoatletyka. Międzyszkolny Klub Sportowy w Rabce-Zdroju zaprasza dzieci urodzone w latach 2004-2008 na wspólne treningi lekkiej atletyki. Zajęcia odbywać się będą na stadionie Wierchów, a także w Liceum Ogólnokształcącym im. Eugeniusza Romera.  

Młodzi adepci „królowej sportu” spotykać się będą na treningach w poniedziałki i czwartki w godzinach 15:15 – 16:45. Miejmy nadzieję, że wraz z naborem przyszłych gwiazd lekkoatletyki w Rabce-Zdroju powstanie w końcu stadion z prawdziwego zdarzenia. Powierzchnia tartanowa jest przecież podstawą treningu, bo to na niej odbywają się wojewódzkie czy ogólnopolskie zawody. 

– Jeżli chcesz, żeby Twoje dziecko spędziło czas aktywnie i z korzyścią dla zdrowia przyprowadź je na nasze zajęcia, które zapewniają harmonijny rozwój z uwzględnieniem wieku i zdolności psychoruchowych dziecka. Bawimy się w sport – zachęca klub. 

Zapisy na zajęcia oraz informacje na ich temat można uzyskac pod numerem telefonu 889 283 210, dzwoniąc po godzinie 17. 

Potrzebujesz adresu rejestracyjnego i przestrzeni biurowej by móc realizować swoje zadania i rozwijać działalność? Sprawdź naszą ofertę wirtualne biuro Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *