Sport

Uczniowie z Czerwiennego dominują w biegach przełajowych w Krakowie

Górale ponownie w czołówce zawodów GRAND PRIX Krakowa w Biegach Przełajowych. Zawody organizowane przez Małopolski Związek Lekkiej Atletyki na terenach zielonych Akademii Wychowania Fizycznego były ostatnimi zawodami tego cyklu w tym sezonie.

W ubiegłą sobotę w Krakowie odbył się ostatni tej wiosny Grand Prix Krakowa w Biegach Przełajowych – Festiwal Biegów Przełajowych. Uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej SPSK w Czerwiennem ponownie nie zawiedli i wrócili do swojej małej ojczyzny z licznymi sukcesami.

Niewątpliwie największym sukcesem jest zwycięstwo w swojej kategorii Rafała Rafacza, który z dużą rezerwą sił zdeklasował rywali i zdobył złoty medal. Ogromną niespodzianką w starszej kategorii był również srebrny medal Piotra Floryna. W młodszych kategoriach świetnie spisał się Walenty Łowisz który uplasował się na trzeciej pozycji oraz Edyta Jarząbek, która wyjątkowo zmierzyła się w starszej kategorii wiekowej kończąc zmagania na 4 pozycji.

Na słowa uznania zasługują wszyscy zawodnicy SPSK Czerwienne, którzy uplasowali się
w czołowych dziesiątkach swoich kategorii: Klemens Staszel – 4 miejsce, Bartłomiej Brzuchacz – 5 miejsce, Michał Ligęza – 5 miejsce, Jakub Staszel – 6 miejsce, Anna Strączek – 6 miejsce, Grzegorz Rafacz – 6 miejsce, Karol Jarosz – 9 miejsce, Oliwia Domagała – 10 miejsce, Patrycja Borowicz – 10 miejsce, Szymon Jamrych – 10 miejsce, Monika Floryn – 11 miejsce, Maria Dzielska – 12 miejsce, Patrycja Kordeczka – 14 miejsce, Szymon Lassak – 14 miejsce, Gabriela Mazurska – 16 miejsce, Krystian Gąsienica-Jacków- 16 miejsce, Mariola Borowicz – 17 miejsce oraz Alicja Jarosz, która prowadząc grupę jako pierwsza potknęła się na ostatnich metrach i ukończyła bieg na 18 pozycji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sezonie letnim!

Potrzebujesz adresu rejestracyjnego i przestrzeni biurowej by móc realizować swoje zadania i rozwijać działalność? Skontaktuj się z naszym wirtualnym biurem, abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę i porozmawiać o Twoich potrzebach!