środa, 17 styczeń 2018 11:00

Konkurs. Wygraj podwójne całodzienne wejściówki do Chochołowskich Term

Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Zaproś znajomą osobę i spędź dzień w Chochołowskich Termach.

Chochołowskie Termy działające na pograniczu Chochołowa i Witowa zostały otwarte 1 czerwca 2016 roku. Baseny wypełnione są wodą o właściwościach leczniczych i terapeutycznych wydobywaną z głębokości blisko 3600 m z najzasobniejszego ujęcia w regionie. Łączna powierzchnia lustra ma ok. 3000 m2. Obiekt dysponuje największym Saunarium na Podhalu (w tym przeszkloną sauną z widokiem na Tatry), SPA, strefą malucha i salami konferencyjnymi. Posiada także pierwszy w Polsce kryty basen pływacki wypełniony wodą termalną.

Myślisz, że to spory wydatek? Nieprawda. Redakcja Górala Info zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodzone zostaną 3 osoby podwójnymi całodziennymi wejściówkami do „Strefy Basenowej + Saunarium”. Nagrodę należy wykorzystać do 31 stycznia 2018 r.

Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

„Na którym poziomie w Chochołowskich Termach znajduje się Saunarium?”
A - poziom -1
B - poziom 0
C - poziom +1
D - poziom +2

W znalezieniu odpowiedzi może być pomocna strona www.chocholowskietermy.pl

Odpowiedź wyślij SMS-em na numer 73601 w treści wpisując GIE.T.odpowiedz. Jako odpowiedź wystarczy wpisać A, B, C lub D. Cena wysłanego SMS-a - 3,69 zł (z VAT)

Wartość nagrody wynosi 238 zł.

Zwyciężą 3 osoby, które wyślą najwięcej SMS-ów z poprawną odpowiedzią. Konkurs zakończy się 21 stycznia 2018 r. o godz. 18.00. W razie takiej samej ilości poprawnych odpowiedzi decyduje wcześniejsza data i godzina wpłynięcia ostatniego prawidłowego SMS-a. O wygranej poinformujemy SMS-em zwrotnym lub telefonicznie. Nagrody – wejściówki na Termy Chochołowskie należy odebrać w redakcji Góral Info w Czarnym Dunajcu (ul. Kolejowa 8) do 26.01.2018 r.

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze w Góral info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u