NEWS:Turystyka i rekreacja/TV:Turystyka i rekreacja

NEWS:Turystyka i rekreacja/TV:Turystyka i rekreacja (62)

Trwają zapisy drużyn na VI Ogólnopolską Olimpiadę Sportowo-Pożarniczą Strażaków OSP.

 

wtorek, 23 styczeń 2018 09:13

Strażacy na stoku po raz szósty

Napisane przez

Przed nami indywidualne i drużynowe VI Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które odbędą się w dniach 10-11.02.2018 r. Tym razem te popularne zawody odbędą się w nowym miejscu, a dokładnie na Stacji Narciarskiej Polana Sosny w Niedzicy. Zgłoszenia przyjmowane są do do 08.02.2018 r.

Disco w basenie czy gorący seans w saunarium? Na koniec lipca w Chochołowskich Termach szykuje się imprezowa noc! Takiego wydarzenia nie można pominąć w wakacje.

Rabczański fotograf - artysta Jan Ciepliński po raz kolejny prezentuje internetową wystawę zdjęć, zachęcającą do odwiedzenia Rabki-Zdroju. Jego fotografie są znakomitą reklamą uzdrowiska i miejmy nadzieję, że coraz więcej osób przekona się do tej niezwykle malowniczo położonej miejscowości.

wtorek, 04 kwiecień 2017 08:19

Rabczańskie niebo po wiosennej burzy

Napisane przez

Zakończony weekend był słoneczny i co najważniejsze ciepły. Tłumy turystów odwiedzało Podhale, w szczególności miejsca występowania krokusów. Niestety w poniedziałek przyszło załamanie pogody i pojawiły się pierwsze, wiosenne burze. W Rabce-Zdroju wieczorem można było zaobserować pięknie ubarwione niebo.

wtorek, 28 marzec 2017 13:02

Babskie Saunowanie w Chochołowskich Termach!

Napisane przez

Góralską Chatę przejmują kobiety! W Chochołowskich Termach wystartował nowy cykl saunowych spotkań tylko dla kobiet. Kwiecień to także ukłon w stronę sąsiadów term - będzie specjalna promocja dla nich!

niedziela, 05 marzec 2017 08:31

Chochołowskie Termy dla powiatu tatrzańskiego

Napisane przez

Mieszkasz w powiecie tatrzańskim? Odwiedź w marcu Chochołowskie Termy i ciesz się zwycięstwem w Termalnej Bitwie Powiatów!

sobota, 18 luty 2017 17:07

Strażacy na stoku po raz piąty

Napisane przez

Prawie 400 zawodników reprezentujących 50 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z 7 województw w ciągu dwóch dni uczestniczyło w V Ogólnopolskich Mistrzostwach Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie.

Robert Jakubczak - młody podróżnik z Czarnego Dunajca, po swojej autostopowej wakacyjnej wyprawie postanowił podzielić się swoimi przeżyciami i przygodami w filmikach udostępnianych na serwisie You Tube.

Od początku lutego na Kasprowym Wierchu można testować profesjonalne narty z najnowszych kolekcji Rossignol i Dynastar. Polskie Koleje Linowe udostępniają tam najwyżej położone w kraju centrum testowe nart, a także trasę slalomową, na której można wypróbować sprzęt.

Strona 1 z 5

Najpopularniejsze w Góral info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u