niedziela, 10 luty 2019 09:49

Akademia Piłkarska Szaflary ogłasza nabór dla dziewcząt

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na Podhalu powstała pierwsza akademia zajmująca się kompleksowo szkoleniem dziewcząt w zakresie piłki nożnej. Klub Sportowy Akademia Piłkarska Szaflary - taką pełną nazwę nosi ten projekt, zrzesza dzieci i młodzież, ich rodziców, sympatyków i osoby w szczególności zainteresowane rozwojem kobiecej piłki nożnej na Podhalu. 

W związku z rozpoczęciem działalności Akademii, na terenie Gminy Szaflary przeprowadzane są w szkołach treningi dla dziewcząt z roczników 2005-2010.

- Czynnikami motywującymi do stworzenia akademii dla dziewcząt było przede wszystkim chęć zagospodarowania wolnego czasu dla młodzieży w danym wieku, lecz także danie możliwości jakiej nie miały wcześniej dziewczyny z tego regionu. Mamy tutaj na myśli treningi w miejscu, gdzie łączymy naukę futbolu z dobrą zabawą a przede wszystkim przyjazną atmosferą dla rozwoju zawodniczek. Na Podhalu jest wiele utalentowanych piłkarek, grających np. w klubach z chłopcami w tej samej kategorii wiekowej i między innymi dla tych dziewcząt otwieramy możliwości treningów i występów w meczach czy też turniejach. Jesteśmy w trakcie tworzenia grupy naborowej, zatem zapraszam wszystkich chętnych do kontaktu z trenerem Marcinem - mówi prezes Akademii Grzegorz Gacek.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z trenerem Marcinem Czajkowskim (te. 668158329, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze w Góral info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u