poniedziałek, 11 luty 2019 11:18

Bal Charytatywny 2019 (zdjęcia)

26 stycznia 2019 w Domu Wczasowym ”ORAWA” w Lipnicy Wielkiej Murowanicy odbył się długo oczekiwany Bal Charytatywny, którego tematem przewodnim były „Bajkowe Postacie”.

 

 

O godzinie 19.00 tłumnie przybyłych gości przywitali członkowie Stowarzyszenia Gdzie Dwóch albo Trzech. Po zakończeniu części oficjalnej i podziękowaniu sponsorom oraz wolontariuszom rozpoczęła się zabawa taneczna. W przerwach pomiędzy zabawą rozlosowano zebrane fanty.Odbył się również konkurs na najlepsze przebranie wśród par.

Wśród uczestników pojawiły się rożne barwne i ciekawe kreacje poczynając od Shreka i Fiony, poprzez Śnieżkę i Krasnoludka aż do Króla i Królowej. Tytuł najlepiej wykreowanej pary z postaci bajkowych powędrował do Zorro i jego partnerki.

Całą imprezę muzycznie oprawiał Dj Stachu, który nie marnował ani chwili i zapraszał każdego do wspólnej zabawy. Tym sposobem wszyscy zebrani Goście bawili się razem do białego rana.

Dzięki dobrym serduszkom obecnym na balu, udało nam się zebrać łącznie 13 tysięcy złotych. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, za każdą złotówkę przekazaną dla naszych beneficjentów. Chcemy wyrazić ogromne podziękowania za życzliwość i otwarte serca.

Do zobaczenia za rok na kolejnym Balu na który już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy!


Fot. Sonia Ponicka

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Najpopularniejsze w Góral info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u