22 lutego (piątek) zapraszamy na warsztaty muzyczno-plastyczne dla dzieci pt. „Zimowe tęsknoty”, prowadzone przez Katarzynę Maziarz- autorkę najnowszej książki dla dzieci „Trochębajki o Stanisławie Wyspiańskim”, wydanej przez Muzeum Narodowe w Krakowie. 

Jeśli ktoś jeszcze nie zdążył obejrzeć wystawy „Rzeczpospolita Zakopiańska 1918” Muzeum Tatrzańskie serdecznie zaprasza na ostatnie spotkanie, które odbędzie się 22 lutego 2019 (piątek) o godz. 18.00 w Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza.

 

Serdecznie zapraszamy na koncert „W poetyce Hasiora: sztuka prowokacji dźwiękiem” 20 lutego 2019 (środa) godz. 16.00, Galeria Władysława Hasiora (filia Muzeum Tatrzańskiego), Zakopane, ul. Jagiellońska 18b.

 

Z powodu choroby kuratora odwołana została czwartkowa Herbatka z Hasiorem.

 

Wystawa „Rzeczpospolita Zakopiańska 1918” wpisująca się w obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości w Zakopanem została przedłużona do 28 lutego. Można ją oglądać w Galerii Sztuki XX wieku w willi Oksza.

 

Zapraszamy do Galerii Władysława Hasiora na gorącą herbatę i opowieść o sztuce wybitnego artysty. Będziemy poznawać ekspozycję oraz przy herbacie rozmawiać o tym jak Władysław Hasior rozpoczął swoją przygodę ze sztuką, dlaczego zaczął rzeźbić w ziemi i do czego służył mu Notatnik Fotograficzny.

 

Muzeum Tatrzańskie zbieramy opowieści o Juliuszu Zborowskim, pierwszym dyrektorze Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem. 

 

W holu Centrum Kultury Górnej Orawy w Jabłonce odbył się wernisaż wystawy „Orawskie odzienie zwierciadło orawskiego dziedzictwa” połączony z promocją publikacji „Strój Górnej Orawy”.

Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy pod nazwą „Orawskie odzienie zwierciadło orawskiego dziedzictwa” oraz promocję publikacji „Strój Górnej Orawy”.

Już po raz szósty Uczelniany Zespół Góralski Młode Podhale działający przy Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu oraz Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zapraszają na koncert "Godny cas".

Strona 1 z 75

Najpopularniejsze w Góral info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u