Na przejeździe kolejowym na Grelu w Nowym Targu samochód osobowy wjechał w pociąg jadący w stronę Zakopanego.

Jedno z drzew przy drodze powiatowej w Niedzicy przy ul. 3 Maja nagle zaczęło opadać, zagrażając przejeżdżającym samochodom. Na miejsce wezwano strażaków z miejscowej jednostki OSP. 

W ręce zakopiańskich policjantów wpadło troje mieszkańców powiatu kutnowskiego podejrzanych o kradzież w pensjonacie. Nastolatkowie przywłaszczyli sobie portfel jednego z gości. Teraz odpowiedzą z kradzież.

Na podhalańskich drogach jest bardzo ślisko. Apelujemy o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

W Nowej Białej przed miejscowym kościołem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostało dziecko.

Przed godz. 9.00 w Suchem (gm. Poronin) samochód przygniótł kobietę do ściany budynku. Poszkodowana trafiła do szpitala. 

"A myśmy wciąż do Niepodległej szli ..." - słowa Marszu Sybiraków były hasłem przewodnim tegorocznych obchodów 173. rocznicy Powstania Chochołowskiego zorganizowanych przez uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Chochołowskich w Chochołowie.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce-Zdroju to organizacja pozarządowa, samopomocowa i niedochodowa - zrzeszająca rodziny wychowujące osoby z niepełnosprawnością intelektualną ich przyjaciół. Montaż windy w budynku jest warunkiem koniecznym, by móc otworzyć Środowiskowy Dom Pomocy dla dorosłych osób niepełnosprawnych. Od realizacji przedsięwzięcia dzieli organizację 150 tys. zł. 

Poszukiwany do odbycia kary jednego roku pozbawienia wolności 28-latek został zatrzymany na gorącym uczynku - podczas próby dokonania kradzieży w sklepie.

 

Policjanci alarmują, oszuści podszywający się pod funkcjonariuszy znów atakują i podejmują próby wyłudzenia pieniędzy. 

 

Strona 1 z 457

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u