Już po raz trzeci Fundacja dla Akademii Górniczo-Hutniczej zaprasza przedsiębiorców, naukowców i gości zagranicznych do udziału w konferencji pt.: "Małopolska jako region dobrych praktyk i nowych trendów w zakresie poprawy efektywności energetycznej” organizowanej w ramach projektu Central European Energy Forum - Energy CEE Day 2019.

 

Wczesna wiosna, to przez wielu czas niezwykle oczekiwany - nie tylko z uwagi na cieplejsze, słoneczne dni.

Liber i InoRos to kontynuacja współpracy jaka zaowocowała kilka lat temu stadionowym przebojem „Czyste szaleństwo”.

Pogoda zmienna jest. Z dnia na dzień pogorszyły się warunki atmosferyczne, co spowodowało, że zmieniły się też warunki drogowe. Minionej nocy, nagłe opady śniegu sprawiły, że na podhalańskich drogach zrobiło się bardzo ślisko.

Na przejeździe kolejowym na Grelu w Nowym Targu samochód osobowy wjechał w pociąg jadący w stronę Zakopanego.

Jedno z drzew przy drodze powiatowej w Niedzicy przy ul. 3 Maja nagle zaczęło opadać, zagrażając przejeżdżającym samochodom. Na miejsce wezwano strażaków z miejscowej jednostki OSP. 

W ręce zakopiańskich policjantów wpadło troje mieszkańców powiatu kutnowskiego podejrzanych o kradzież w pensjonacie. Nastolatkowie przywłaszczyli sobie portfel jednego z gości. Teraz odpowiedzą z kradzież.

Na podhalańskich drogach jest bardzo ślisko. Apelujemy o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

W Nowej Białej przed miejscowym kościołem doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Poszkodowane zostało dziecko.

Przed godz. 9.00 w Suchem (gm. Poronin) samochód przygniótł kobietę do ściany budynku. Poszkodowana trafiła do szpitala. 

Strona 1 z 458

Najpopularniejsze w Góral info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Będzie się działo ... zapowiedzi wydarzeń polecanych przez Góral Info

Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

stat4u